Działka z widokiem na Ślężę? Zapraszam do Sobótki !

Działka budowlana · Na sprzedaż
98 000 zł

Działka marzeń – tylko w wyjątkowym miejscu SOBÓTKA – miasto gminne położone w Ślężańskim Parku Krajobrazowym – najwyższy szczyt Ślęża należy do Korony Gór Polski, poza tym kryje w sobie mnóstwo tajemnic. To jedno z najbardziej niezwykłych miejsc w Polsce, przyciąga mieszkańców jak magnes dzięki swej magii oraz wyjątkowości.

Na wyciągnięcie ręki dostęp do pięknych terenów rekreacyjnych – dla amatorów i sporowców ścieżki i trasy biegowe, rowerowe, spacerowe…

Działka ma powierzchnię 900 m2 i kształt prostokąta. 

Przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Zarówno kształt, jak i wielkość działki jest idealna pod budowę domu, projekt architektoniczny pozostaje w gestii Państwa wyobraźni …

Teren częściowo ogrodzony.

Media (prąd, woda oraz gaz) dostępne w drodze przy działce.

Działka posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest znakomite położenie obok zabudowy jednorodzinnej w pobliżu terenów zielonych. Przyjazne sąsiedztwo oraz spokojna okolica to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

Infrastruktura w zasięgu ręki – szkoła, przedszkole, żłobek, delikatesy, bankomat, restauracja, boiska, przystanek autobusowy).

Miejsce doskonale skomunikowane z Wrocławiem, Świdnicą. Sprawne połączenie komunikacyjne gwarantuje również transport autobusowy.

Teren wymaga wyodrębnienia geodezyjnego czas ok. 3-4 miesięcy.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Zapraszamy do kontaktu!

Aleksandra Dydyna

667664747

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę Ślężańskie Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Lokalizacja

Adama Mickiewicza, Sobótka, Polska

Contact

Message has been sent successfully.

Similar Properties (37)