+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Atrakcyjna działka przy zalewie Sulistrowickim

940 000 zł
  • ID: 4469
  • Published: 14 czerwca, 2023
  • Last Update: 6 lipca, 2023
  • Views: 750

Szczegóły oferty

Do sprzedania działka rolna o imponującej powierzchni 9400 mkw, położona w miejscowości Sulistrowice.

działka znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Sobótki, jest otoczona malowniczymi krajobrazami. Jej unikalna lokalizacja przy lesie gwarantuje spokój i ciszę

Dla miłośników pieszych wędrówek i aktywnego stylu życia, wejście na Ślężę znajduje się zaledwie 3 km od działki. To idealne miejsce, aby cieszyć się wspaniałymi widokami i oddychać świeżym powietrzem.

W dodatku, zaledwie 300 metrów dzieli działkę od urokliwego Zalewu Sulistrowickiego. Możesz tam spędzać czas na relaksie nad wodą lub uprawiać różnorodne formy rekreacji, bądź pomyśleć o inwestycji.

Cena tej działki to 940 tys. zł. To znakomita inwestycja na przyszłość

Nie przegap tej okazji! Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na osobiste obejrzenie działki.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Zapraszamy do kontaktu!