+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Bajkowy DOM i Ślęża za oknem! Przemiłów

Przemiłów
599 000 zł
  • ID: 4007
  • Published: 7 lutego, 2023
  • Last Update: 10 lutego, 2023
  • Views: 1150

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu wyjątkowego, umeblowanego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i zacisznej miejscowości Przemiłów.

Jeśli chcesz zamieszkać w nietuzinkowym domu, niczym z filmów animowanych i korzystać z jego walorów, to koniecznie musisz się z nami spotkać i obejrzeć ten dom.

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Turystycznej 3L, na pięknej działce nr 357 o powierzchni 0,0459 ha. Na działce liczne krzewy i drzewa iglaste, gwarantujące zielone otoczenie przez cały rok.

Na parterze znajduje się przedpokój, kuchnia z jadalnią, łazienka z wanną i WC oraz spiżarnia.

W kuchni piec kaflowy! Istny rarytas dla miłośników gotowania.

I piętro to salon z biblioteczką, klimatycznym kominkiem i wyjściem na taras skierowanym w kierunku zachodnim, pozwalający czerpać przyjemność z widoków chowającego się słońca za Ślężą.

Na II piętrze znajdziemy 2 pokoje oraz drugą łazienkę z WC i prysznicem.

Dodatkowo na samej górze jest poddasze użytkowe z niskim skosem, które można zagospodarować na dowolny sposób.

Powierzchnia użytkowa całego domu to ok. 160 mkw. Zapewnione wszelkie potrzebne media, ogrzewanie piecem na pelet. Do nieruchomości dojedziemy drogą asfaltową.

Nieruchomość z trwałym ogrodzeniem i utwardzonym miejscem na wjeździe.

Lokalizacja, widoki, rzadko spotykana architektura, drzewa i krzewy, zaciszna miejscowość to wszystko jest tutaj dla Ciebie dostępne.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności.

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.