Bliźniak 93,2 mkw z szybkim dojazdem do Wrocławia!

Gniechowice
500 000 zł
  • ID: 3567
  • Published: 11 sierpnia, 2022
  • Last Update: 2 września, 2022
  • Views: 90

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu

DOMU w zabudowie bliźniaczej wraz z pięknym ogródkiem na posesji ok. 300 mkw w Gniechowicach przy(ul. Lipowa), gmina Kąty Wrocławskie.

Dom zaprojektowany został INDYWIDUALNIE dla zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych 3-4 osobowej rodzinie i zapewnić jej maksymalny komfort użytkowania, co zostało osiągnięte przez zapewnienie jasnych, funkcjonalnych pomieszczeń ze szczególnym naciskiem na strefę dzienną.

Masz możliwość urządzić go po swojemu i cieszyć się z leniwych śniadać zjedzonych na własnym tarasie!

Wejście do budynku prowadzi do wiatrołapu, gdzie istnieje przejście do kotłowni, pomieszczenia gospodarczego lub wejścia do salonu z aneksem kuchennym (27,36 mkw) i otwartą przestrzenią, z salonu można także wyjść na zaciszny intymny taras.

Na parterze domu znajduje się jeszcze WC.

 

Na  strefę wypoczynku na piętrze składają się trzy pokoje (9,26 mkw, 10,5 mkw oraz 11,63 mkw) oraz łazienka.

Suma powierzchni użytkowych parteru wynosi 48,94 mkw, piętra 44,25 mkw.

 

Sprzedaż w stanie deweloperskim.

Istnieje możliwość dokończenia realizacji inwestycji pod klucz.

Wykonane przyłącze prądu.

Woda w drodze (pełna dokumantacja do realizacji przyłącza).

Dojazd do posesji asfaltowy! 

 

Dobra lokalizacja – do  centrum Wrocławia jest zaledwie 20 km!

Do Świdnicy (centrum) 30 km! Do Kątów Wrocławskich 7 km!

Jest to niepowtarzalne miejsce, łączące w sobie ogromną ilość zieleni, niezliczoną ilość terenów rekreacyjnych. Inwestycje otaczają tereny spacerowe i rowerowe, do tego blisko mamy górę Ślężę, zalew Mietkowski…

 

Najbliższa okolica gwarantuje ciszę i możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku. Ulokowanie domu łączy fantastyczny balans pomiędzy możliwością szybkiego przedostania się do miasta, a bliskości natury z pełnymi urokami jej fauny i flory.

 

W miejscowości wszystkie niezbędne usługi do zaspokojenia potrzeb pierwszego rzędu (sklepy, szkoła podstawowa, restauracje, kościół, kwiaciarnie i inne).

 

Nie mogłeś lepiej trafić, jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny spokojnego miejsca do zamieszkania z możliwością szybkiego dotarcia do dużego miasta!

 

Zapraszam do kontaktu

Aleksandra Dydyna 667-664-747 

 

Oferta bezpośrednia z klauzulą wyłączności.

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.