Dom do własnej aranżacji w zacisznej okolicy

Świdnica
590 000 zł
  • ID: 3513
  • Published: 5 sierpnia, 2022
  • Last Update: 5 sierpnia, 2022
  • Views: 32

Szczegóły oferty

Biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu zgrabnego domku parterowego o powierzchni 151 mkw, położonego w WITOSZOWIE GÓRNYM na działce o powierzchni 1281 mkw (w gminie Świdnica) 10 km od rynku w Świdnicy.

Marzy Ci się cisza, spokój i poranna kawa wypita na tarasie?

Ten dom z ogrodem to idealne miejsce na leniwe śniadania i spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

Nieruchomość o starannie opracowanym układzie funkcjonalnym – wprost wymarzony dla rodziny – z przestrzenią, którą każdy zaaranżuje do własnych oczekiwań:

otwarta strefa dzienna, gdzie mieści się reprezentacyjny salon z widokiem na piękne otwarte zielone tereny wolne od zabudowy – z częścią kominkową i telewizyjną oraz ustawny aneks kuchenny (pow. 15 mkw) i jadalnia. Z salonu wyjście na idealnie nasłoneczniony narożny taras i ogród, którego kształt umożliwi stworzenie zacisznej przestrzeni z magicznym widokiem na otaczający krajobraz.

Na parterze znajdują się jeszcze trzy pokoje (2x 12 mkw, 16,5 mkw), duża łazienka, wiatrołap i hall, kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż (o pow. 31,3 mkw – wbudowany w bryłę budynku).

Dom w stanie surowym zamkniętym, wybudowany z ceramiki Porotherm 24 cm, kryty dachówką ceramiczną.

Ten projekt spełni marzenia o własnym domu dla każdej rodziny.

Jest w nim wszystko, co niezbędne, aby móc cieszyć się własnym miejscem na ziemi 🙂

Dojazd drogą gruntową, łączącą się z asfaltową drogą o minimalnym natężeniu ruchu, dzięki czemu miejsce to jest cichym i spokojnym zakątkiem, jednocześnie z bardzo sprawnym  dojazdem do Świdnicy i Wałbrzycha – trasą szybkiego ruchu.

W miejscowości kursują autobusy miejskie ze Świdnicy!

Pełne media! (woda, prąd, kanalizacja w budynku!). Przewidziana jest alternatywnie własna oczyszczalnia ścieków.

Istnieje możliwość zmiany układu pomieszczeń lub wykonanie indywidualnego zakresu prac budowlanych na podstawie odrębnej umowy wykonawcy z nowym właścicielem nieruchomości.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności.

Zapraszam na prezentację:

KRZYSZTOF DYDYNA 601479747

ALEKSANDRA DYDYNA 667664747

AGATA STĘPNIOWSKA 577883880

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.