+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

OFERTA MIESIĄCA – Dom do własnej aranżacji – Sobótka!

Dworcowa 27, 55-050 Sobótka, Polska
599 000 zł
  • ID: 4092
  • Published: 27 lutego, 2023
  • Last Update: 12 maja, 2023
  • Views: 811

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu ustawnego i parterowego domu o powierzchni użytkowej 110 mkw, położonego w SOBÓTCE.

Marzy Ci się cisza, spokój i poranna kawa wypita na tarasie?

Ten dom z ogrodem to idealne miejsce na leniwe śniadania i spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

Nieruchomość o starannie opracowanym układzie funkcjonalnym – wprost wymarzony dla rodziny: z przestrzenią, którą każdy zaaranżuje do własnych oczekiwań: otwarta strefa dzienna, gdzie mieści się reprezentacyjny salon z widokiem na masyw Ślęży – z częścią kominkową i telewizyjną oraz ustawny aneks kuchenny. Z salonu wyjście na ogród, którego kształt umożliwi stworzenie zacisznej przestrzeni.

Na parterze znajdują się jeszcze 3 pokoje, łazienka, toaleta, garaż oraz kotłownia (przewidziana na ogrzewanie gazowe bądź pompę ciepła).

Ten projekt spełni marzenia o własnym domu dla każdej rodziny – jest w nim wszystko, co niezbędne, aby móc cieszyć się własnym miejscem na ziemi 🙂

Technologia budynku: pustak ceramiczny, dachówka ceramiczna.

Wykonano przyłącze wod-kan, światłowód i prąd w granicy działki.

Dojazd drogą asfaltową o minimalnym natężeniu ruchu, dzięki czemu miejsce to jest cichym i spokojnym zakątkiem, jednocześnie z bardzo sprawnym  dojazdem do Wrocławia.

Sobótce znajdziemy również wszystkie potrzebne miejsca do życia w zasięgu ręki, szkoły, przedszkola, żłobki, markety, zabytkowe kościoły, kwiaciarnie, apteki, restauracje, piekarnie, zielone parki, place zabaw, kompleks sportowy z kortami tenisowymi, skatepark, a nawet KINO.

Zapewniona komunikacja PKS i zrewitalizowana linia PKP z nowoczesnymi szynobusami.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności TYLKO w naszym biurze.

Zapraszamy na prezentację.

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.