Dom do własnej aranżacji z widokiem na Ślężę !

499 000 zł
  • ID: 2298
  • Published: 6 grudnia, 2021
  • Last Update: 21 grudnia, 2021
  • Views: 670

Szczegóły oferty

Biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu zgrabnego domku o powierzchni 162 mkw, położonego w DOBKOWICACH (w gminie Kobierzyce – w jednej z najbogatszych gmin w Polsce): 7 km od Kobierzyc, 13 km od Sobótki.

 

Marzy Ci się cisza, spokój i poranna kawa wypita na tarasie?

Ten dom z ogrodem to idealne miejsce na leniwe śniadania i spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Nieruchomość o starannie opracowanym układzie funkcjonalnym – wprost wymarzony dla rodziny:

z przestrzenią, którą każdy zaaranżuje do własnych oczekiwań: otwarta strefa dzienna, gdzie mieści się reprezentacyjny salon z widokiem na Ślężę – z częścią kominkową i telewizyjną oraz ustawny aneks kuchenny. Z salonu wyjście na ogród, którego kształt umożliwi stworzenie zacisznej przestrzeni.

Na parterze znajduje się jeszcze gabinet, łazienka, garaż oraz kotłownia (przewidziana na paliwo stałe) z dodatkowym wyjściem na ogród . Na piętrze 4 pokoje i łazienka.

 

Ten projekt spełni marzenia o własnym domu dla każdej rodziny.

Jest w nim wszystko, co niezbędne, aby móc cieszyć się własnym miejscem na ziemi 🙂

 

Dojazd drogą gruntową, łączącą się z asfaltową drogą o minimalnym natężeniu ruchu, dzięki czemu miejsce to jest cichym i spokojnym zakątkiem, jednocześnie z bardzo sprawnym  dojazdem do Wrocławia trasą szybkiego ruchu. W miejscowości nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny ze świetlicą wiejską.

 

Prąd w granicach działki, woda i kanalizacja w drodze.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności TYLKO w naszym biurze.

 

Zapraszam na prezentację:

KRZYSZTOF DYDYNA 601479747

ALEKSANDRA DYDYNA 667664747

AGATA STĘPNIOWSKA 577883880

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.