+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Dom letniskowy w Sulistrowiczkach – Oaza przyrody i spokoju

Suistrowiczki Leśne zacisze
590 000 zł
  • ID: 4840
  • Published: 27 września, 2023
  • Last Update: 1 grudnia, 2023
  • Views: 794

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży drewnianego domu leżącego pośród natury.

Lokalizacja:  Dom usytuowany jest w malowniczych Sulistrowiczkach, otoczony zielenią i naturą. To miejsce, gdzie codziennie możesz budzić się z widokiem na piękną Górę Ślęża, a otaczający krajobraz zachwyca każdej pory roku. To idealne miejsce na relaks, spacery i obcowanie z przyrodą.

Warto dodać, iż od nieruchomości do zalewu sulistrowickiego dzieli tylko niecałe 2km co jeszcze bardziej uatrakcyjnia nieruchomość.

 

Dom: Ten uroczy dom letniskowy-całoroczny o powierzchni około 120 mkw jest zbudowany w całości z drewna, co nadaje mu niepowtarzalny, rustykalny urok. Chociaż wymaga pewnego nakładu pracy i remontu, to jego potencjał jest ogromny. Możesz stworzyć tu swoją wymarzoną oazę w zgodzie z naturą, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i gustu.

 

Działka: Duża działka o powierzchni 956 mkw to prawdziwy skarb dla miłośników ogrodnictwa, rekreacji na świeżym powietrzu oraz miejsce do spełniania swoich pasji. Możesz stworzyć tu piękny ogród, relaksacyjny kącik lub miejsce do grillowania i spotkań z przyjaciółmi i rodziną.

 

Cena: Ta unikalna oferta, wraz z możliwością przekształcenia tego drewnianego domu w swoje wymarzone miejsce, dostępna jest już za jedyne 590 000 PLN. To wyjątkowa okazja na inwestycję w swoje marzenia i spokojne życie w zgodzie z naturą.

Zapraszamy do kontaktu!

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Hubert Dydyna tel. 531 528 456

 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

 

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.