“Dom z duszą” – poniemiecka willa w Rękowie

Sobótka
790 000 zł
  • ID: 2180
  • Published: 25 października, 2021
  • Last Update: 25 października, 2021
  • Views: 103

Szczegóły oferty

Biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na zakupdomu z duszą” – poniemieckiej williz zabudowaniami gospodarczymi położonego w Rękowie (gm. Sobótka).

Przedmiotem oferty jest wolno stojący, całościowo podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej ok. 400 m2,  umiejscowiony na działce wielkości 2600 m2 przy ulicy Poprzecznej w Rękowie.

Nieruchomość wybudowana w okresie wojennym, w technologii tradycyjnej z cegły. Dach czterospadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV oraz drewniane nowszego i starszego typu.

Dom jest bardzo przestronny posiada dwa niezależne wejścia. W chwili obecnej podzielony na dwie części (zamieszkiwany przez 2 rodziny). Poziomy łączą solidne schody, na uwagę zasługują oryginalne drewniane rolety okienne. Pokoje zachwycają wysokością oraz dużymi oknami wpuszczającymi promienie słoneczne. W większości pomieszczeń zachowano deskę na podłodze.

Działka w kształcie trapezu. Posesja zagospodarowana drzewami owocowymi i ozdobnymi, brukiem kamiennym oraz dużym trawnikiem. Na posesji znajdują się zabudowania gospodarcze.

Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i pod działalność – daj się zauroczyć i poznaj spokojny klimat tego miejsca.

Dom wymaga prac remontowych, aby dostosować jego wyjątkowy charakter do własnych zamierzeń.

Tą nieruchomość można oglądać po wcześniejszym umówieniu.

 

Zapraszam na prezentację:

KRZYSZTOF DYDYNA 601479747

AGATA STĘPNIOWSKA 577883880

Oferta z klauzulą  na wyłączność.

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.