+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Dom z Dużą działką w okazyjnej cenie!

Maniów Mietków
599 000 zł
  • ID: 5110
  • Published: 6 lutego, 2024
  • Last Update: 21 lutego, 2024
  • Views: 163

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w miejscowości Maniów w gminie Mietków.

 

Nieruchomość o powierzchni ok.160 mkw składa się z:

 

Pięciu pokoi, osobnej kuchni, łazienki z WC i prysznicem, łazienki z WC oraz wanną.

 

Choć dom wymaga lekkiego odświeżenia, to właśnie w tym kryje się jego potencjał. Masz szansę nadać mu charakter i styl zgodny z Twoimi preferencjami. To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym zakątku w zgodzie z naturą, z dala od miejskiego zgiełku.

 

Znajdujący się na obszernej działce o imponującej powierzchni 2318 mkw, ten dom oferuje nieograniczone możliwości rozbudowy i zagospodarowania przestrzeni, co czyni go wyjątkową propozycją dla osób poszukujących przestronnego miejsca do życia.

 

Dodatkowo do nieruchomości przynależy stodoła/budynek gospodarczy.

 

Dużą zaletą domu jest położenie, gdyż do plaży przy zbiorniku wodnym w Proszkowicach jest zaledwie kilkaset metrów a do ośrodka sportów wodnych w Borzygniewie zaledwie 5km!

Położenie domu na wsi gwarantuje spokój i bliskość natury, tworząc doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu.

Miejscowość, w której usytuowana jest nieruchomość gwarantuje cisze i spokój, a poprzez szybki dojazd do Sobótki, szybki dostęp do niezbędnej infrastruktury tj. markety, apteki, ośrodki zdrowia.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

OFERTA z klauzulą wyłączności.

 

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.