+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Działka budowlana – widok na Ślężę – Rogów Sobócki

189 000 zł
  • ID: 4067
  • Published: 15 lutego, 2023
  • Last Update: 28 marca, 2023
  • Views: 297

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu bardzo atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Rogowie Sobóckim przy ulicy Młynarskiej (3 km od centrum Sobótki).

Działka gruntu o nr 607/29 o powierzchni 1024 mkw.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową niskiej intensywności.

Media (woda, kanalizacja, prąd) w drodze gminnej, przy ulicy Młynarskiej!

Dojazd droga asfaltową.

W zasięgu ręki pełna infrastruktura – szkoła, przedszkole, delikatesy, lewiatan, bankomat, restauracje, piekarnia, boiska…

Niewątpliwym atutem przedmiotowej działki jest znakomite jej położenie – działka położona w przyjaznej okolicy,  pośród zabudowy jednorodzinnej, w pobliżu terenów zielonych i otwartych, z bajecznym widokiem na górę Ślężę.

Rogów Sobócki – miejscowość stanowiąca idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku, a jednocześnie doskonale skomunikowana z Wrocławiem – za pośrednictwem AOW około 30 min drogi oraz ze Świdnicą!

W miejscowości stacja PKP i kilka przystanków PKS !!!

Może tu powstać dom dla osób ceniących sobie ciszę i prywatność, z dala od zgiełku wielkiego miasta, natomiast nieopodal wszelkich miejskich udogodnień.

 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.