+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Działka Usługowa przy SAMYM ZALEWIE/Sulistrowiczki

Sulistrowiczki Miodowa
480 000 zł
  • ID: 4859
  • Published: 3 października, 2023
  • Last Update: 3 października, 2023
  • Views: 642

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki położonej nad samym Zalewem Sulistrowickim w urokliwej miejscowości Sulistrowiczki.

Działka o powierzchni 5637 mkw oznaczona jest w miejscowym palnie symbolem MNL/UT/US i przeznaczona jest na usługi z zakresu turystyki, sportu i rekreacji.

Otoczenie terenów zielonych, działka z widokiem na Ślężę.
Działka w kształcie prostokąta.

Teren nasłoneczniony, widokowy, płaski.

Media: woda i kanalizacja w drodze gminnej (ul. Miodowa), prąd przy działce.

To wyjątkowa okazja, która nie powinna umknąć Twojej uwadze. Działka o takim potencjale inwestycyjnym w tak pięknej lokalizacji to prawdziwa rzadkość.

 Sulistrowiczki – miejscowość, w której położona jest nieruchomość zapewnia bliski kontakt z naturą, ciszę i spokój, a zarazem umożliwia szybki dojazd do Sobótki czy Wrocławia, gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne do życia usługi.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentacje tej wyjątkowej nieruchomości.

 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.