+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Działka Usługowa przy DK nr 8

Jordanów Śląski
329 000 zł
 • ID: 5385
 • Published: 19 kwietnia, 2024
 • Last Update: 19 kwietnia, 2024
 • Views: 159

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu działki usługowej o imponującej powierzchni 5230 mkw, usytuowanej w urokliwej miejscowości Jordanów Śląski. Ta doskonała nieruchomość mieści się przy drodze krajowej nr 8, co zapewnia doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp dla potencjalnych klientów.

Warto podkreślić, że w Jordanowie planowana jest budowa drogi S8 z zjazdem bezpośrednio w miejscowości. Ta inwestycja otwiera nowe perspektywy rozwoju dla przyszłych właścicieli działki, umożliwiając rozwój różnorodnych usług.

Dodatkowo, w bliskiej odległości od działki planowana jest lokalizacja marketu Biedronka. To oznacza zwiększony ruch i zainteresowanie lokalną społecznością, co stanowi doskonałą okazję dla przyszłych przedsiębiorców chcących otworzyć swój własny lokal usługowy.

Należy jednak zaznaczyć, że działka przeznaczona jest wyłącznie pod usługi, zgodnie z wymogami konserwatorskimi oraz przepisami dotyczącymi planowania przestrzennego.

U 1 – 12 – przeznaczenie podstawowe – tereny usług:

 1. a) lokale mieszkalne wbudowane dla właścicieli lub zarządców terenu,
 2. b) zakaz lokalizacji usług uciążliwych,
 3. c) zmiany rodzaju realizowanych usług na inne z zastrzeżeniem zgodności nowych funkcji z wymogami obowiązujących przepisów szczególnych,
 4. d) zakaz lokalizacji wszelkich obiektów usługowo-produkcyjnych, magazynowych oraz trwałego składowania surowców i materiałów masowych,

3) zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:

 1. a) wysokość modernizowanych, remontowanych, przebudowywanych, rozbudowywanych oraz nadbudowywanych obiektów lub nowo realizowanej zabudowy nie może przekroczyć 3 kondygnacji, w tym poddasze użytkowe, lecz nie więcej niż 12m, licząc od najniższego poziomu terenu do szczytu kalenicy dachu,
 2. b) ustala się dla modernizowanych, remontowanych, przebudowywanych, rozbudowywanych oraz nadbudowywanych obiektów lub nowo realizowanej zabudowy dachy o symetrycznym układzie połaci i spadkach 35°- 45°, c) ustala się przeznaczenie pod zabudowę oraz utwardzone nawierzchnie (dojścia i dojazdy, parkingi i tarasy) maksymalnie do 90 % powierzchni działki, pozostałą część należy użytkować jako czynną biologicznie,
 3. d) w wypadku lokalizacji obiektów konfliktowych nakazuje się rozdzielenie ich pasem zieleni izolacyjnej,
 4. e) dopuszcza się lokalizację tymczasowych obiektów kubaturowych o charakterze ekspozycyjnym (o lekkiej konstrukcji, łatwej do demontażu).

 

Jeśli marzysz o prowadzeniu własnego biznesu w dynamicznie rozwijającym się regionie, ta działka usługowa jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Oferta bezpośrednia z klauzulą wyłączności.

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.