+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Działka w wyjątkowym miejscu w mieście SOBÓTKA

sobótka
170 000 zł
  • ID: 4250
  • Published: 18 kwietnia, 2023
  • Last Update: 20 kwietnia, 2023
  • Views: 521

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia działkę budowlaną przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na tereny zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności. Działka ma powierzchnię 919 mkw i znajduje się przy asfaltowej gminnej drodze osiedlowej (ul. Słoneczna). Działka ogrodzona.

Zarówno kształt, jak i wielkość działki jest idealna pod budowę domu. Projekt architektoniczny pozostaje w gestii Państwa wyobraźni z uwzględnieniem spadku terenu działki w stosunku do drogi.

Media: kanalizacja i prąd przebiegają w granicach działki, woda oraz gaz przebiegają w drodze przy działce (ul. Słoneczna).

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest znakomite położenie obok zabudowy jednorodzinnej w pobliżu terenów zielonych. Przyjazne sąsiedztwo oraz spokojna okolica to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

 

Sobótce znajdziemy również wszystkie potrzebne miejsca do życia w zasięgu ręki, szkoły, przedszkola, żłobki, markety, zabytkowe kościoły, kwiaciarnie, apteki, restauracje, piekarnie, zielone parki, place zabaw, kompleks sportowy z kortami tenisowymi, skatepark, a nawet KINO.

Zapewniona komunikacja PKS i zrewitalizowana linia PKP z nowoczesnymi szynobusami.

 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Zapraszamy do kontaktu!

 

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.