+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Działka zagrodowa Jaźwina

Jaźwina
169 000 zł
  • ID: 4584
  • Published: 5 lipca, 2023
  • Last Update: 28 września, 2023
  • Views: 504

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki zagrodowej w miejscowości Jaźwina.

Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 3000 mkw oferuje wiele możliwości i potencjał do spełnienia Państwa  marzeń. Działka jest usytuowana w malowniczej okolicy, gwarantując ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą.

Jednym z największych atutów tej działki jest widok na masyw górski, który dba o malowniczość działki o każdej porze roku.

Jaźwina – miejscowość położona w niedalekiej odległości od miejscowości Dzierżoniów, przez co działka posiada wygodny dostęp do wszelkich niezbędnych udogodnień takich jak sklepy, restauracje czy usługi.

Przy jednoczesnym zachowaniu swojej wiejskiej atmosfery i spokojnego charakteru, tworząc idealne warunki dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Przedmiotowa działka to doskonałe miejsce do budowy wymarzonego domu na wsi, gdzie można cieszyć się urokami natury, jednocześnie mając dostęp do potrzebnych udogodnień.

Cena nieruchomości stanowi atrakcyjną okazję dla potencjalnego nabywcy!

 

Zapraszamy do kontaktu!

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Hubert Dydyna tel. 531 528 456

 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.