Energooszczędny dom do wł. aranżacji/SULISTROWICE

sulistrowice
599 000 zł
 • ID: 3650
 • Published: 6 września, 2022
 • Last Update: 28 września, 2022
 • Views: 238

Szczegóły oferty

Biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu zgrabnego, parterowego i energooszczędnego domu o powierzchni 105 mkw, położonego w SULISTROWICACH przy ul. Szyszkowej.

 

Marzysz o ciszy, spokoju i porannej kawie wypijanej na własnym tarasie?

Ten dom z ogrodem o powierzchni 1040 mkw, to idealne miejsce na leniwe śniadania i spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest znakomite położenie – dom z widokiem na górę Ślężę w zielonym otoczeniu.

Nieruchomość o starannie opracowanym układzie funkcjonalnym, wpasowanym w geograficzne ułożenie działki, z przestrzenią, którą mogą państwo zaaranżować, według własnych upodobań i oczekiwań.

Dom sprzedawany w stanie semideweloperskim.

 

W skład domu wchodzi:

 • otwarta strefa dzienna, gdzie mieści się reprezentacyjny salon z widokiem na Ślężę – z częścią kominkową i telewizyjną, jadalnią i aneksem kuchennym
 • z salonu wyjście na taras  i duży, przestronny ogród
 • 3 pokoje/sypialnie
 • łazienka z WC
 • WC
 • kotłownia (źródłem ciepła będzie pompa ciepła „powietrze-woda”)

Dom budowany „dla siebie”, zrobiony z wysokiej jakości materiałów – zbudowany z betonu komórkowego, fundamenty tradycyjne, ocieplone, tynki wewnętrzne gipsowe, pod podłogą 25 cm styropianu swisspor (z tego 10 cm grafitowy), ocieplenie ścian 20 cm swisspor grafitowy, cały system ocieplenia z Caprola z tynkiem sylikonowym. Dachówka cermaiczna Koramic Wienerberger. Okna energooszczędne 3-szybowe. Drzwi Wikęd Prestige Lux.

 

Opłacony kierownik budowy (razem z przyszłym odbiorem).

Ten projekt spełni marzenia o własnym, rodzinnym domu w magicznym miejscu. Jest w nim wszystko, co niezbędne, aby móc cieszyć się własnym miejscem na ziemi.

 

Przyłączone media – prąd, woda i kanalizacja, do tego zrobione odprowadzanie wody deszczowej z rynien. Ogrzewanie podłogowe, instalacja hydrauliczna Viessman. Instalacja elektryczna standardowo, dodatkowo zrobione wyjście na pompę pow-wod, fotowoltaikę, alarm i kamery, dodatkowo na zewnątrz do bramy, altany i garażu.

Dojazd drogą utwardzoną, która łączy się z asfaltową drogą o minimalnym natężeniu ruchu.

 

Idealna lokalizacja

 • cichy i spokojny zakątek, jednocześnie z bardzo sprawnym dojazdem do Wrocławia trasą szybkiego ruchu
 • w miejscowości kościół, sklep, kompleks sportowy z placem zabaw oraz świetlica wiejska

Zakup tej nieruchomości to oszczędność kilkunastu miesięcy poszukiwań, projektowania, załatwiania pozwoleń i realizacji inwestycji.

 

Oferta z klauzulą wyłączności 

 

Zapraszamy na prezentację

Krzysztof Dydyna 601 479 747

Agata Stępniowska 577 883 880

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.