Gratka dla pasjonatów z potencjałem inwestycyjnym!

Tyniec nad Ślęża
850 000 zł
  • ID: 2762
  • Published: 8 kwietnia, 2022
  • Last Update: 1 czerwca, 2022
  • Views: 333

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu:

Wyjątkowe umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe położone w Tyńcu nad Ślęzą (gmina Kobierzyce) o powierzchni użytkowej 197 mkw, zaaranżowane na niepowtarzalną przestrzeń, którą doceni każdy miłośnik ciekawych wnętrz.

MOŻESZ WEJŚĆ I ZAMIESZKAĆ – mieszkanie jest zadbane i dostępne od zaraz.

Mieszkanie w kamienicy kusi przede wszystkim miłośników niepowtarzalnego, historycznego klimatu. Plusem są tutaj również grube ściany budynku – kupując mieszkanie w kamienicy, nie trzeba się przejmować hałasem dobiegającym z zewnątrz.

W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje (w tym bardzo przestrzenny salon), osobna kuchnia z jadalnią, dwie łazienki z WC, przedpokój, kotłownia.

Mieszkanie w centrum miejscowości z bonusem w postaci pomieszczenia przynależnego, które w bardzo łatwy sposób zaadoptować można na lokal usługowy o pow. 29,05 mkw. 

Dla szukających kolejnych możliwości inwestycyjnych istnieje pomysł na wyremontowanie dodatkowej części budynku, gdzie można zaadoptować przestrzeń na kolejne mieszkanie (rozpoczęte działania na rozdzielenie i powstanie 3 lokali w budynku: pierwszy stanowiący urządzone mieszkanie o pow. 197 mkw, drugi np. usługowy – zlokalizowany na parterze o pow. 29,05 oraz trzeci o pow. 151 mkw do adaptacji jako kolejne dwupoziomowe mieszkanie).

Ogrzewanie – piec na pellet (możliwość ogrzania 300 mkw), boiler o pojemności 220 m3, na dachu panele fotowoltaiczne (2,22 kW).

Niskie koszty stałe!

Spokojne sąsiedztwo w przyjaznej  zielonej okolicy w jednej z najbogatszych gmin w Polsce z bardzo dobrym dostępem do pełnej infrastruktury:

Wrocław – 32 km, Kobierzyce – 12 km.

Perspektywa rozwoju znacząco przybliża Nas do Wrocławia – 4 km do S 8!

Poczuj dobrą energię tego miejsca !

 

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie oraz prezentację.

 

Aleksandra  Dydyna 667 66 47 47

Agata Stępniowska 577 883 880

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.