+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Idealne miejsce do zamieszkania i odpoczynku! SULISTROWICE

Jagiellońska 22, 55-050 Sulistrowice, Polska
949 000 zł
  • ID: 4295
  • Published: 28 kwietnia, 2023
  • Last Update: 2 czerwca, 2023
  • Views: 780

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu działki budowlanej położonej w SULISTROWICACH o powierzchni 3600 mkw.

Przedmiotowa działka przeznaczona jest w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową niskiej intensywności.

Zarówno kształt, jak i wielkość działki umożliwia stworzenie dla siebie oazy do życia i kontemplacji piękna otaczających krajobrazów lub podziału terenu na mniejsze działki i dalszej ich sprzedaży! 

Teren w całości ogrodzony.

Media (prąd, woda, kanalizacja) dostępne przy działce.

Działka posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest znakomite położenie w pobliżu terenów zielonych i lasu! W otoczeniu zabudowa jednorodzinna Przyjazne sąsiedztwo oraz spokojna okolica to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

Za oknem kojąca zieleń, w każdej chwili można wybrać się na spacer, a w sezonie na grzyby.
Takie naturalne tereny nie tylko korzystnie wpływają na nasz organizm.

Działka jest położona na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego – enklawa ciszy oraz spokoju, niepowtarzalna sceneria  –mikroklimat.

Idealne miejsce do zamieszkania i odpoczynku po pracy.

 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 

Zapraszamy do kontaktu!