Idealnie miejsce- połącz dom i zdalną pracę

1 250 000 zł
  • ID: 1913
  • Published: 2 września, 2021
  • Last Update: 26 października, 2021
  • Views: 168

Szczegóły oferty

Biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu nietuzinkowej nieruchomości posadowionej w PEŁCZYCACH w jednej z najbogatszej i prężnie rozwijającej się gminie Kobierzyce.

Dom jednorodzinny o powierzchni około 200 mkw połączony łącznikiem z drugim mniejszym budynkiem o powierzchni 140 mkw, do głównej części budynku mamy osobne wejście do mieszkania dwupokojowego z kuchnią i łazienką, w którym można prowadzić cichą działalność. ( Aktualnie wynajmowane jest przez biuro projektowe ).

Nieruchomość jest położona w cichej, spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, sprawdzi się zarówno jako dom dla dużej wielopokoleniowej rodziny jak i dla inwestora pod wynajem.

Dom wybudowany z myślą dla siebie z najlepszych materiałów budowlanych.

Główny budynek składa się z dużego salonu, kuchni, łazienki z sauną, garderoby, na piętrze domu są trzy pokoje i łazienka.

Cała nieruchomość ogrzewana jest nowoczesnym piecem na eko groszek.

Dodatkowo na posesji stoi kontener o powierzchni 70mkw

 

Nie czekaj umów się na prezentację

Opiekun oferty:
Aleksandra Dydyna
T: 667 664 747

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.