Mieszkanie gotowe do zamieszkania nieopodal Ślęży

sobótka
279 000 zł
  • ID: 3326
  • Published: 10 czerwca, 2022
  • Last Update: 1 sierpnia, 2022
  • Views: 548

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu

dużego, przestronnego i gotowego do zamieszkania mieszkania, ulokowanego na parterze w budynku wielorodzinnym (4 lokale), z osobnym wejściem, usytuowanego w bajecznej miejscowości Biała – leżącej w otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, 5 km od Sobótki.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 86,10 mkw, kompletnie wyposażone – gotowe na przyjęcie nowego właściciela od zaraz! Mieszkanie po generalnym remoncie 2 lata temu.

Do dyspozycji domowników jest kuchnia z jadalnią, salon, pokój, sypialnia, łazienka z WC, przedpokój i kotłownia. Do mieszkania przynależy udział w gruncie wspólnym, zwyczajowo użytkowany od strony wejściowej do mieszkania.

Ogrzewanie: piec stałopalny (kotłownia).

Dobra lokalizacja – do Wrocławia jest 40 km! Do Świdnicy 15 km!

Dogodne tereny rekreacyjne – blisko – Góra Ślęża, zalew Mietkowski…

Nie mogłeś lepiej trafić, jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny spokojnego miejsca do zamieszkania! Biała miejscowość zapewniająca komfort kameralnego otoczenia oraz możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku – serdecznie zapraszam na prezentację:

 

Aleksandra Dydyna tel. 667 66 47 47

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Krzysztof Dydyna tel. 601 47 97 47

 

Oferta bezpośrednia z klauzulą wyłączności.

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.