Piękna działka budowlana z widokiem na Ślężę

Biała
299 000 zł
  • ID: 2695
  • Published: 23 marca, 2022
  • Last Update: 1 czerwca, 2022
  • Views: 522

Szczegóły oferty

Zamieszkaj na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego!

Biuro Ślężańskie Nieruchomości ma Państwu do zaoferowania piękną działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Biała, w bliskiej odległości do Sobótki.

Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu Ślężańskiego Parku Krajobrazowego.

Dlaczego to miejsce jest dla Ciebie?
Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury. Tutaj odpoczniesz od pędu dnia codziennego oraz zapewnisz sobie i bliskim bezpieczne miejsce na ziemi.

Ale to nie wszystko
Nie ominą Cię liczne atrakcje turystyczne. Zielona okolica otoczona jest licznymi lasami, ścieżkami turystycznymi i szlakami rowerowymi. Nieruchomość z malowniczym widokiem na górę Ślężę.

Czyste powietrze, najpiękniejsze wschody i zachody słońca, bliska odległość do przełęczy Tąpadła i kilka minut do Zalewu Sulistrowickiego.

Działka ma unikalny charakter i mikroklimat.

Dojazd do działki drogą szutrową, która łączy się z asfaltową drogą o niskim natężeniu ruchu.

 

Więcej informacji udzieli

Aleksandra Dydyna

Tel: 667 66 47 47

Agata Stępniowska

Tel: 577 833 880

 

Oferta z klauzulą  na wyłączność.

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.