+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Pięknie Położona Działka Rolna z potencjałem na przyszłość

Sobótka
109 000 zł
  • ID: 5515
  • Published: 6 czerwca, 2024
  • Last Update: 13 czerwca, 2024
  • Views: 88

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 900 m², położoną w  miejscowości Strzegomiany, zaledwie 2 km od urokliwej Sobótki. Ta niezwykła działka znajduje się w sercu lasu, co gwarantuje ciszę, spokój i niezakłócony kontakt z naturą. Otoczona piękną zielenią, jest to idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku i pragnących spędzać czas w otoczeniu przyrody.

Działka z potencjałem – w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka w obszarze funkcjonalnym – zabudowa letniskowa.

Nie tylko lokalizacja, ale również bliskość do Sobótki, oddalonej o zaledwie 2 km, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miejskich, takich jak sklepy, restauracje, szkoły i inne usługi. Mimo tak bliskiej odległości od miasta, działka zapewnia absolutną prywatność i spokój, co jest jej ogromnym atutem.

Nie przegap tej unikalnej okazji i zainwestuj w swoje marzenia o spokojnym życiu w zgodzie z naturą. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oglądanie działki i dowiedzieć się, jak możesz stać się właścicielem tego wyjątkowego kawałka ziemi.

Media: Prąd na działce, woda w drodze.

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.