+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Plantacja Borówki Amerykańskiej

Jordanów Śląski
590 000 zł
  • ID: 5463
  • Published: 8 maja, 2024
  • Last Update: 8 maja, 2024
  • Views: 199

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza  do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu działki z plantacją  borówki amerykańskiej.

 

Ta niezwykła nieruchomość o powierzchni 2,8957 ha znajduje się w miejscowości Jordanów Śląski, w bliskiej odległości od drogi krajowej nr 8.

 

Plantacja borówki amerykańskiej to nie tylko unikalna inwestycja, ale także możliwość prowadzenia biznesu związanego z uprawą owoców o wysokiej wartości. Borówka amerykańska cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoje zdrowotne właściwości i szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym.

 

Ponadto grunty te mają dobrą bonitacyjną przydatność, przez co teren może zostać wykorzystany na inne działania rolnicze (klasa RIIIa).

 

Dodatkowym atutem tej działki jest planowana budowa drogi S8 z zjazdem bezpośrednio w Jordanowie.

 

Ta inwestycja otwiera nowe perspektywy dla przyszłych właścicieli, umożliwiając łatwiejszy dostęp do rynków zbytu oraz zwiększając potencjał działalności gospodarczej.

 

Jeśli marzysz o prowadzeniu własnego biznesu w dziedzinie rolnictwa lub sadownictwa, ta plantacja borówki amerykańskiej stanowi doskonałą okazję.

 

Niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć swoją przygodę z uprawą tej wyjątkowej rośliny w Jordanowie Śląskim!

 

Oferta bezpośrednia z klauzulą wyłączności.

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.