+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Połowa Domu w OKAZYJNEJ CENIE!

Strzelce Marcinowice
199 000 zł
  • ID: 5169
  • Published: 7 lutego, 2024
  • Last Update: 15 lutego, 2024
  • Views: 873

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza  do zapoznania się z niezwykłą ofertą zakupu połowy domu, położonej w cichej  miejscowości Strzelce. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 180 mkw oferuje komfortowe warunki mieszkalne oraz ogromny potencjał do wykorzystania.

Na parterze znajduje się kotłownia z piecem na ekogroszek, zapewniająca wygodę i niezależność w zakresie ogrzewania, co sprawia, że życie w tym domu jest nie tylko komfortowe, ale także ekonomiczne. Natomiast na piętrze znajdują się sypialnia, kuchnia, salon, z którego rozpościera się piękny widok na Ślężę , łazienka oraz oddzielne WC, tworząc funkcjonalną i przestronną przestrzeń, idealną dla całej rodziny.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest poddasze, gdzie znajdują się 2 pokoje w stanie do remontu, co daje możliwość dowolnej aranżacji według własnych upodobań i potrzeb. To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o stworzeniu unikalnej przestrzeni mieszkalnej dostosowanej do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Prace remontowe: wymieniony dach, zrobiona nowa elewacja, nowy piec na ekogroszek, wymienione okna PCV.

Przynależny do domu ogród o powierzchni około 7 ar stanowi doskonałe miejsce do relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu. To idealne miejsce dla miłośników przyrody i osób ceniących spokojną wiejską atmosferę.

Dużym udogodnieniem nieruchomości jest bliska, odległość do stacji PKP, umożliwia to szybki 40 minutowy dojazd do Wrocławia czy 15 min do Świdnicy!

Dodatkowo przez miejscowość przechodzi droga krajowa 35.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Hubert Dydyna tel. 531 528 456

 

Oferta na wyłączność

 

 

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.