+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Posiadłość pod lasem/ BEZ OPŁAT!!!

Sulistrowice, Aroniowa 50
  • ID: 4798
  • Published: 8 września, 2023
  • Last Update: 22 września, 2023
  • Views: 215

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości NA WYNAJEM położonej pod samym lasem,  stanowiącej działki gruntu o łącznej powierzchni ok. 9433 mkw, na których zlokalizowany jest nowoczesny parterowy dom o powierzchni 147 metrów kwadratowych, wybudowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Architektura domu została zaprojektowana w taki sposób, aby harmonizowała z otaczającym krajobrazem. Przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń, przestronne wnętrza i funkcjonalny układ zapewnia wygodę i komfort codziennego użytkowania.

Dom jest w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania. Posiada dwustanowiskowy garaż o powierzchni ok. 80 metrów kwadratowych, który zapewnia wygodne miejsce parkingowe dla samochodów.

Nieruchomość znajduje się na uboczu miejscowości Sulistrowice, co gwarantuje spokojne i zaciszne otoczenie, idealne dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się bliskością przyrody.

Dom posiada własne ujęcie wody ze studni (rozwiązanie, które uniezależniło dom od dostaw miejskiej wody).

Zastosowano także przydomową oczyszczalnię ścieków. W celu ogrzewania domu zastosowano pompę ciepła, co przyczynia się do efektywnego wykorzystania energii i uzyskiwania niskich kosztów ogrzewania.

Dodatkowo, dom wyposażony jest w rekuperację, co zapewnia efektywną wentylację i odzysk ciepła. Dzięki zainstalowanemu systemowi fotowoltaicznemu, dom generuje własną energię elektryczną, co eliminuje koszty związane z zużyciem mediów. Mieszkając w przedmiotowej nieruchomości nie ponosimy comiesięcznych kosztów związanych ze zużyciem prądu, wody, kosztów eksploatacji kanalizacji i jesteśmy całkowicie niezależni. 

Podsumowując: NIE MA OPŁAT ZA MEDIA !

 

Działki tworzą przestronną przestrzeń wokół domu, zapewniając prywatność i możliwość aranżacji ogrodu lub innych elementów zewnętrznych według własnych preferencji.

Istnieje możliwość zakupu przedmiotowej nieruchomości, bądź zamiany na inną, zlokalizowaną we Wrocławiu.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania precyzyjnych informacji i umówienia się na prezentację posiadłości.

 

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Video