+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Przestronna działka budowlana w centrum Sobótki

Strażacka 5, 55-050 Sobótka, Polska
169 000 zł
  • ID: 4077
  • Published: 21 lutego, 2023
  • Last Update: 21 lutego, 2023
  • Views: 514

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę kupna działki budowlanej w doskonałej lokalizacji w centrum Sobótki.

Nieruchomość składa się z dwóch działek gruntu o numerach 14/4 i 18/4 AM 6 o łącznej powierzchni 590 mkw i jest zlokalizowana przy ulicy Strażackiej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to

MN – zabudowana mieszkaniowa niskiej intensywności.

Zapewnione media: prąd z wykonaną skrzynką elektroenergetyczną oraz wodociąg znajdujący się w ul. Strażackiej. Światłowód w pobliżu. Dojazd zapewniony poprzez utwardzoną drogę gminną.

W przeszłości na działce było aktywne pozwolenie na budowę, skutkiem czego jest istniejący fundament na gruncie, co może stanowić wygodny i szybszy start z nową budową.

W samej Sobótce znajdziemy również wszystkie potrzebne miejsca do życia w zasięgu ręki, szkoły, przedszkola, żłobki, zabytkowe kościoły, kwiaciarnie, apteki, restauracje, piekarnie, zielone parki, kompleks sportowy, skatepark, a nawet KINO.

Zapewniona komunikacja PKS i zrewitalizowana linia PKP z nowymi pociągami.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

 

Oferta bezpośrednia z klauzulą wyłączności.

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.