+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Urokliwa działka zagrodowa w otoczeniu lasu

VJQG+VM Szczepanów, Polska
999 000 zł
  • ID: 4117
  • Published: 13 marca, 2023
  • Last Update: 13 marca, 2023
  • Views: 980

Szczegóły oferty

Jeżeli marzysz o wyrwaniu się z „życiowego Pendolino”, nabraniu dystansu, złapaniu mentalnego spokoju i oddechu, mamy dla Ciebie idealne miejsce w miejscowości SZCZEPANÓW (Gm. Marcinowice). To właśnie tutaj w absolutnej ciszy i otoczeniu wśród enklawy drzew znajdziesz idealne miejsce do skupienia się na tym, co dla Ciebie jest najważniejsze.

Lokalne biuro Ślężąńskie Nieruchomości ma do zaoferowania na sprzedaż urokliwą działkę zagrodową o powierzchni 2.8808 mkw, położonej w ujmującej części miejscowości.

W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się malownicze lasy z wiekowymi dębami porośniętymi bluszczem i dywanami z poziomek, a wjazd na nieruchomość uprzyjemnia most i sadzawka wodna, w której pławią się kaczki i rechoczą żaby. Malowniczość okolicznych terenów odznaczają się niezwykle ekscytującymi widokami o każdej porze roku.

Lokalizacja działki na wzniesieniu z pozostałościami sadu jabłoniowego jest idealna do kontemplacji ciszy, do cieszenia się słońcem, siedząc przy kawie na tarasie.
Położenie nieruchomości sprawia, że jest idealna jako baza wypadowa do zwiedzania najbliższej okolicy, idealna do spacerów,

Działka ma dostęp do mediów: prąd, woda.

Szczepanów (gm. Marcinowice) to miejscowość zlokalizowana w sąsiedztwie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Ponadto bliskość Zalewu Mietkowskiego i Masywy Ślęży umożliwi Ci połączenie wypoczynku w górach wraz z możliwością plażowania i spędzania czasu kojąc się widokiem wody.

 W miejscowości: sklep, restauracja i hotel (Ślężański Młyn), stadnina koni, kościół, przystanek PKP (zrewitalizowana trasa Świdnica-Wrocław), przystanek PKS (dr krajowa 35).

Szkoła podstawowa i przedszkole w sąsiedniej miejscowości.

 Działka położona jest w odległości:
– 4 km od Marcinowic  (markety, Policja, żłobek, przedszkole, szkoła, urząd gminy);

– 10 km od Sobótki
– 12 km od Świdnicy;
– 45 km od Wrocławia;

Przedmiotowa działka może być właśnie tym czego potrzebujesz, czasem z najbliższymi, samotną regeneracją ciała, ducha i umysłu lub wybitnie przyjaznym miejscem do intelektualnej pracy wymagającej wewnętrznego spokoju, ciszy umysłu i bycia samemu pośrodku cudownej natury. Niech ta działka stanie się Twoją oazą spokoju, gdzie możesz postawić swój wymarzony domek i cieszyć się ciszą oraz pięknymi widokami.


Poznaj z nami to malownicze miejsce!
Zapraszamy na prezentację.

 

Oferta bezpośrednia z klauzulą wyłączności.

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Video