+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Urokliwe działki z potencjałem na przyszłość! ZEBRZYDÓW

119 000 zł
  • ID: 3953
  • Published: 19 stycznia, 2023
  • Last Update: 19 stycznia, 2023
  • Views: 536

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości oferuje dla Państwa urokliwe działki w bliskim sąsiedztwie góry Ślęży, położone w miejscowości Zebrzydów.

W ofercie sprzedaży znajdują się działki w bardzo atrakcyjnych cenach oscylujących od 90 do 120 zł/mkw!

 Przykładowe ceny:

  • działka nr 224/6 o powierzchni 1198 mkw w cenie 119 tyś. zł
  • działka nr 224/3 o powierzchni 1198 mkw w cenie 109 tyś. zł
  • działka nr 224/8 o powierzchni 1332 mkw w cenie 155 tyś. zł
  • działka nr 224/9 o powierzchni 1361 mkw w cenie 160 tyś. zł

Przedstawiane działki widnieją w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, co oznacza, że możesz w tym miejscu wybudować swój dom marzeń i codziennie cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na Ślężę.

Działki znajdują się w południowo-wschodniej części miejscowości, przy drodze asfaltowej prowadzącej z Zebrzydowa w kierunku miejscowości Mysłaków – dzięki temu widać z nich panoramiczny obraz masywu Ślęży.

Działki obsługiwane są przez wydzieloną drogę wewnętrzną – sprzedawaną na udziały.

Działki mają ogromny potencjał z uwagi na trwające aktualnie prace nad zbiornikiem retencyjnym w miejscowości, co stanowi gwarancję wzrostu atrakcyjności przedmiotowych nieruchomości i rozwoju potencjału turystycznego miejscowości.

W samej miejscowości Zebrzydów znajdziemy pizzerię, sklep, kościół, plac zabaw z zapleczem, boisko sportowe, straż pożarną, a także lokalne sady owocowe oferujące świeże owoce prosto z drzewa.

Świetna lokalizacja wsi pozwala na dojazd w zaledwie 3 minuty do miejscowości Marcinowice, gdzie znajdują się szkoły wraz z halami sportowymi, sklepy czy Urząd Gminy, a także stacja PKP oraz droga krajowa nr 35, która pozwala na szybki dojazd do większych miast, takich jak Świdnica i Wrocław.

 

Sprawdź, bo to miejsce może okazać się „strzałem w dziesiątkę”!

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności.

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.