+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Urokliwe działki z potencjałem na przyszłość! ZEBRZYDÓW

Zebrzydów Gmina Marcinowice
119 900 zł
  • ID: 3953
  • Published: 19 stycznia, 2023
  • Last Update: 7 marca, 2024
  • Views: 1259

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości oferuje dla Państwa urokliwe działki w bliskim sąsiedztwie góry Ślęży, położone w miejscowości Zebrzydów.

W ofercie sprzedaży znajdują się działki w bardzo atrakcyjnych cenach oscylujących od 120 do 140 zł/mkw!

 Przykładowe ceny:

  • działka nr 224/4 o powierzchni 1199 mkw w cenie 119 900 tyś. zł
  • działka nr 224/9 o powierzchni 1361 mkw w cenie 163 320 tyś. zł

Przedstawiane działki widnieją w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, co oznacza, że możesz w tym miejscu wybudować swój dom marzeń i codziennie cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na Ślężę.

Działki znajdują się w południowo-wschodniej części miejscowości, przy drodze asfaltowej prowadzącej z Zebrzydowa w kierunku miejscowości Mysłaków – dzięki temu widać z nich panoramiczny obraz masywu Ślęży.

Działki obsługiwane są przez wydzieloną drogę wewnętrzną – sprzedawaną na udziały.

Działki mają ogromny potencjał z uwagi na trwające aktualnie prace nad zbiornikiem retencyjnym w miejscowości, co stanowi gwarancję wzrostu atrakcyjności przedmiotowych nieruchomości i rozwoju potencjału turystycznego miejscowości.

W samej miejscowości Zebrzydów znajdziemy pizzerię, sklep, kościół, plac zabaw z zapleczem, boisko sportowe, straż pożarną, a także lokalne sady owocowe oferujące świeże owoce prosto z drzewa.

Świetna lokalizacja wsi pozwala na dojazd w zaledwie 3 minuty do miejscowości Marcinowice, gdzie znajdują się szkoły wraz z halami sportowymi, sklepy czy Urząd Gminy, a także stacja PKP oraz droga krajowa nr 35, która pozwala na szybki dojazd do większych miast, takich jak Świdnica i Wrocław.

Spytaj nas także o inne działki, które znajdują się w tym kompleksie i najbliższym sąsiedztwie, ceny zaczynają się już od 120zł/mkw.

Sprawdź, bo to miejsce może okazać się „strzałem w dziesiątkę”!

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Hubert Dydyna tel. 531 528 456

 

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Video