+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Widokowa Działka Budowlana

Rogów Sobócki
219 000 zł
  • ID: 5312
  • Published: 4 kwietnia, 2024
  • Last Update: 16 kwietnia, 2024
  • Views: 120

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu działki budowlanej, położonej w urokliwym miejscu w Rogowie Sobockim, zaledwie 3 km od Sobótki, gdzie znajduje się wszelka niezbędna infrastruktura ułatwiająca codzienne życie.

 

Ta nieruchomość oferuje nie tylko wygodę życia w pobliżu miasta, ale także malowniczy widok na Górę Ślężę, który rozciąga się z terenu działki, dodając uroku temu miejscu. To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość natury oraz chcą żyć w spokojnej okolicy w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, jednocześnie mając dostęp do wszystkich udogodnień miasta.

 

Przedmiotowa Nieruchomość stanowi idealną przestrzeń do realizacji marzeń o własnym domu, zapewniając jednocześnie możliwość podziwiania pięknych widoków i korzystania z uroków otaczającej przyrody.

 

Jeśli marzysz o budowie swojego wymarzonego domu w magicznym miejscu z widokiem na  Ślężę, ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją przygodę z życiem w otulinie Ślęży!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Hubert Dydyna tel. 531 528 456

 

Oferta bezpośrednia z klauzulą wyłączności.

 

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.