+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Wyjątkowa działka z widokiem na Ślężę Księginice Małe

Sobótka
399 000 zł
  • ID: 3008
  • Published: 26 kwietnia, 2022
  • Last Update: 4 listopada, 2022
  • Views: 403

Szczegóły oferty

Jeżeli marzysz o miejscu, w którym rozbrzmiewa śpiew ptaków oraz szum drzew, a krajobraz jest bogaty w zieleń i czyste, świeże powietrze, to jest to właśnie idealna działka dla Ciebie!

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości ma w swojej ofercie nową piękną NIERUCHOMOŚĆ  w Księginicach Małych z widokiem na magiczną górę Ślężę… 

Działka położona  jest na końcu świata, a dokładnie na końcu ulicy Jagodowej.

Bezpośrednie sąsiedztwo godne pozazdroszczenia –  piękne wiekowe dęby i oczywiście Góra Ślęża.

Jeśli  cenisz sobie ciszę i spokój to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

 

Działki nr 124 (pod zabudowę letniskową, całoroczną) i 125 mieszczą się w Księginicach Małych w gminie Sobótka – łączna powierzchnia nieruchomości: 0,59 ha.

Dojazd drogą gminną – Jagodową. Media: prąd i woda również w drodze gminnej ul. Jagodowej, na wysokości ostatniej zabudowy.

 

Miejsce wspaniale oddające klimat Ślężańskiego Parku Krajobrazowego – cisza, zieleń, mikroklimat – Sprawny dojazd do Wrocławia zajmuje 40 minut (AOW).

Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i pod działalność, np. agroturystyczną

Daj się zauroczyć – poznaj spokojny klimat tego miejsca.

Spędzaj tutaj swój wolny czas na różne sposoby, przyjemnie, aktywnie, spokojnie, a przede wszystkim miło. Właśnie tak ja lubisz.

 

OFERTA z klauzulą wyłączności.

Więcej informacji udzielą:

 

Agata Stępniowska – 577 883 880

Krzysztof Dydyna – 601 47 97 47 

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.