Zabudowana działka z potencjałem! Kazanów/ NOWA CENA

150 000 zł
  • ID: 3545
  • Published: 9 sierpnia, 2022
  • Last Update: 22 września, 2022
  • Views: 233

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości w Kazanowie – w konkurencyjnej cenie, na którą składa się:

dom o powierzchni użytkowej około 170 mkw wraz z budynkami gospodarczymi, które z łatwością można zaadaptować na cele mieszkalne.

Do tego  w granicach nieruchomości mamy wylaną płytę fundamentową o powierzchni 105 mkw (wymiar: 15 m x 7 m), a wszystko to znajduje się na zielonej i pełnej uroku i sielskości nieruchomości o łącznej powierzchni 1639 mkw, na którą składają się dwie działki budowlane przedzielone zarurowanym rowem melioracyjnym (użytkowanie łączne):

  • 238/1 o pow. 1100 mkw
  • 511/1 o pow. 539 mkw.

Dom wybudowany z cegły, która w lecie przyjemnie chłodzi, natomiast zimą na długo utrzymuje uzyskaną temperaturę.

W skład domu wchodzi: parter oraz strych, na którym znajduje się jedno pomieszczenie. Dom jest częściowo podpiwniczony (piwniczka uzyskana przez podwyższenie kondygnacji łazienki).

Na parterze znajdują się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój.
Na poddaszu jedno pomieszczenie ze skosami (możliwa adaptacja do celów mieszkaniowych).

MEDIA: woda, prąd, szambo.

Ogrzewanie: piec stałopalny.

Dojazd do posesji drogą asfaltową, teren ogrodzony.

Nieruchomość znajduje się w urokliwym miejscu, w cichym zakątku, w sąsiedztwie terenów otwartych i nieograniczonych widoków.

Działka stwarza możliwości budowy drugiego domu, w miejscu gdzie aktualnie znajduje się płyta fundamentowa (w cenie aktualne pozwolenie na budowę i dokumentacja).

Nieruchomość posiada spore możliwości aranżacyjne.

Oferta dla konesera starych, stylowych wnętrz, z pasją do modernizacji oraz pomysłem na urządzenie w 100% oryginalnego wnętrza z duchem!

Zapraszam na prezentację:

Agata Stępniowska   Tel: 577 833 880 

Aleksandra Dydyna  Tel:  667 66 47 47

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.