Zamieszkaj już dziś w domu pod Ślężą

Świątniki gm. Sobótka
749 000 zł
  • ID: 2155
  • Published: 22 października, 2021
  • Last Update: 4 listopada, 2021
  • Views: 1475

Szczegóły oferty

Biuro Ślężańskie Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę zakupu małego, zgrabnego domku o powierzchni 130 mkw, położonego w otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego w ŚWIĄTNIKACH.

 

Marzy Ci się cisza, spokój i poranna kawa wypita na tarasie?

Ten dom z pięknym ogrodem to idealne miejsce na leniwe śniadania i spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Nieruchomość o starannie opracowanym układzie funkcjonalnym, wprost wymarzony dla rodziny:

otwarta strefa dzienna zaprojektowana w kształcie litery L, gdzie mieści się reprezentacyjny salon z ogrzewaniem podłogowym – z częścią kominkową i telewizyjną oraz ustawna kuchnia. Z salonu wyjście na wspaniały ogród, gdzie oprócz drzew i krzewów czeka część do odpoczynku z huśtawką, a narzędzia do prac w ogrodzie pomieści estetyczny domek na narzędzia. Na parterze znajdują się jeszcze 2 pokoje (w tym jeden z garderobą), łazienka, garaż oraz kotłownia z dodatkowym wyjściem na ogród.

 

Poddasze pozwoli zrealizować własny pomysł na przestrzeń i jej aranżację. Dodatkowo znajduje się tam druga łazienka, a przestrzeń nad garażem zaadoptowana została jako spiżarnia.

 

Ten projekt spełni marzenia o własnym domu dla każdej rodziny. 

Jest w nim wszystko, co niezbędne, aby móc cieszyć się własnym miejscem na ziemi 🙂

 

Bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej o minimalnym natężeniu ruchu, dzięki czemu miejsce to jest cichym i spokojnym zakątkiem. Jednocześnie z bardzo sprawnym  dojazdem do Wrocławia trasą szybkiego ruchu.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności TYLKO w naszym biurze.

 

Zapraszam na prezentację:

 

AGATA STĘPNIOWSKA

577 883 880

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.