+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Zamieszkaj w cichej okolicy z widokiem na Ślężę

Jaźwina 58-212, Polska
295 000 zł
  • ID: 4380
  • Published: 2 czerwca, 2023
  • Last Update: 11 lipca, 2023
  • Views: 259

Szczegóły oferty

Zapraszamy do odkrycia  działki zagrodowej, położonej w miejscowości Jaźwina. Ta  nieruchomość o powierzchni 5900 metrów kwadratowych, oferuje możliwość spełnienia marzeń o spokojnym i sielskim życiu na wsi. Położenie działki jest jednym z jej największych atutów. Leży ona w malowniczej i mało uczęszczanej okolicy, co zapewnia niezakłóconą harmonię z otaczającym światem natury. Dzięki temu można cieszyć się ciszą i spokojem, oddychając świeżym powietrzem z dala od miejskiego smogu.

Ale to nie wszystko! Z tej działki roztacza się przepiękny widok na majestatyczne  górzyste kajobrazy . Każdy poranek na tej działce to przywitanie słońca wraz z zapierającym dech w piersiach widokiem na górę Ślęża.

Jeśli szukasz idealnego miejsca, aby oderwać się od codzienności, zrelaksować się i cieszyć się z piękna przyrody, ta działka zagrodowa jest idealnym rozwiązaniem. Niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i zobaczyć to niezwykłe miejsce na własne oczy. Wspólnie możemy sprawić, że marzenia o wymarzonej przestrzeni na wsi staną się rzeczywistością.

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.