+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Zamieszkaj w cichej okolicy z widokiem na Ślężę

Jaźwina 58-212, Polska
295 000 zł
  • ID: 4380
  • Published: 2 czerwca, 2023
  • Last Update: 28 września, 2023
  • Views: 373

Szczegóły oferty

Zapraszamy do odkrycia  działki zagrodowej, położonej w miejscowości Jaźwina. Ta  nieruchomość o powierzchni 5900 metrów kwadratowych, oferuje możliwość spełnienia marzeń o spokojnym i sielskim życiu na wsi. Położenie działki jest jednym z jej największych atutów. Leży ona w malowniczej i mało uczęszczanej okolicy, co zapewnia niezakłóconą harmonię z otaczającym światem natury. Dzięki temu można cieszyć się ciszą i spokojem, oddychając świeżym powietrzem z dala od miejskiego smogu.

Ale to nie wszystko! Z tej działki roztacza się przepiękny widok na majestatyczne  górzyste kajobrazy . Każdy poranek na tej działce to przywitanie słońca wraz z zapierającym dech w piersiach widokiem na górę Ślęża.

Jeśli szukasz idealnego miejsca, aby oderwać się od codzienności, zrelaksować się i cieszyć się z piękna przyrody, ta działka zagrodowa jest idealnym rozwiązaniem. Niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i zobaczyć to niezwykłe miejsce na własne oczy. Wspólnie możemy sprawić, że marzenia o wymarzonej przestrzeni na wsi staną się rzeczywistością.

 

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Hubert Dydyna tel. 531 528 456

 

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.