+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Zbuduj z nami swój wymarzony dom pod górą Ślęża

Sobótka
560 000 zł
  • ID: 2674
  • Published: 23 marca, 2022
  • Last Update: 4 listopada, 2022
  • Views: 966

Szczegóły oferty

Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania i marzysz o własnym domu, jednak wciąż brakuje Ci czasu na jego budowę i nie wiesz czy dasz radę wszystkiego dopilnować?

Z nami Twój dom może powstać na wyjątkowej działce o powierzchni 1129 m2, u podnóża góry Ślęży, w ciągu kilku miesięcy.

Biuro Ślężańskie Nieruchomości ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Biała, zaledwie kilka kilometrów od Sobótki oraz 1 z 3 pięknych projektów domów z firmy Archon do wyboru, który powstanie na oferowanej działce.

Pierwszy z projektów to piękny piętrowy Dom w wisteriach o powierzchni 124,66 m2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarka, 1 pokój, łazienka oraz kotłownia. Na piętrze mieszczą się 3 ustawne pokoje, pojemna garderoba oraz wygodna łazienka.

(Działka + dom = 560.000,00 zł)

Kolejny projekt to Dom pod jarząbem 20 przytulny parterowy dom o powierzchni 119,7 m2, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną, tj. przestronny salon z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarka, oraz strefę nocną w skład której wchodzą 3 pokoje, garderoba, łazienka oraz osobna toaleta. W projekcie zadbano również o strefę gospodarczą- miejsce na kotłownię oraz przewidziano strych do ewentualnej adaptacji.

(Działka + dom = 560.000,00 zł)

Trzeci projekt to Dom w złociszach (G2), o powierzchni 168,91 m2. Dom idealny dla dużej rodziny lub osób, które lubią cieszyć się towarzystwem bliskich osób. Ten przestronny dom o nowoczesnej bryle składa się z  parteru, na którym znajduje się salon z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarka, łazienka, kotłownia i garaż oraz pietra, gdzie wydzielono przestrzeń na 4 pokoje, 2 garderoby, łazienkę oraz pralnię.

(Działka + dom = 599.000,00 zł)

Każdy z domów sprzedawany jest w stanie surowym otwartym. Istnieje możliwość wykończenia domu pod klucz.

Dojazd do posesji drogą szutrową, która łączy się z asfaltową drogą o niskim natężeniu ruchu.

 

Realizujemy usługi w zakresie kompleksowej obsługi procesu inwestycyjnego – począwszy od etapu przygotowawczego, przez etap realizacji inwestycji, aż do etapu rozliczeniowo-gwarancyjnego.

Z nami budowa Twojego domu, będzie czystą przyjemnością.

 

Zapraszam na prezentację

Krzysztof Dydyna.   Tel: 601 47 97 47

Agata Stępniowska.  Tel: 577 833 880

 

Oferta z klauzulą  na wyłączność.

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.