+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Hektar Pod Samym Lasem!

Sulistrowice Aroniowa
599 000 zł
  • ID: 5311
  • Published: 27 marca, 2024
  • Last Update: 16 kwietnia, 2024
  • Views: 140

Szczegóły oferty

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się ofertą zakupu wyjątkowej działki ROLNEJ o powierzchni 10200 mkw, położonej w urokliwej miejscowości Sulistrowice, zaledwie 6 km od Sobotki.

 

Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, zachowując jednocześnie łatwy dostęp do wszelkiej niezbędnej infrastruktury.

 

Działka usytuowana jest pod samym lasem, co gwarantuje malowniczość działki, wyjątkową atmosferę i możliwość cieszenia się świeżym powietrzem oraz bliskością natury. Z jej terenu rozpościera się również malowniczy widok na Górę Ślężę.

 

Mimo swojego sielskiego charakteru, lokalizacja działki zapewnia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień życia codziennego, jakie oferuje Sobotka – od marketów i restauracji po ośrodki zdrowia, kino, korty tenisowe i wiele innych.

To idealne połączenie wiejskiego spokoju z miejskimi udogodnieniami.

 

Okolica wyróżnia się nie tylko malowniczym krajobrazem, ale także cichą i zieloną atmosferą, sprzyjającą relaksowi i wypoczynkowi na łonie natury. Przyjazne sąsiedztwo to dodatkowy atut, który sprawia, że życie w Sulistrowicach to prawdziwa przyjemność, warto dodać, że przy samej działce znajduje się górski szlak!

 

Jeśli marzysz o posiadaniu własnej działki w urokliwej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i odkryć wszystkie zalety tej wyjątkowej nieruchomości!

 

Dostępne Media: Prąd, Woda

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Hubert Dydyna tel. 531 528 456

 

 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.