+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Świetna działka budowlana w miejscowości Tąpadła

169 000 zł
  • ID: 3920
  • Published: 18 stycznia, 2023
  • Last Update: 28 lipca, 2023
  • Views: 1437

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek położonych po południowej stronie Ślęży w spokojnej i malowniczej wsi Tąpadła w gminie Marcinowice.

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki gruntu, które można zakupić osobno:

  • nr 68/3 o powierzchni 1298 mkw w cenie 169 tys. zł      
  • nr 68/4 o powierzchni 1594 mkw w cenie 209 tys. zł

Przedstawiane działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego widnieją jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, działki dysponują interesującymi warunkami do zagospodarowania, co pozwala na stworzenie wymarzonego domu i zamieszkanie w tak wyjątkowym miejscu jakim jest Ślężański Park Krajobrazowy.

W bliskiej odległości od obu działek znajduje się wodociąg oraz prąd.

Dojazd do działek zapewniony jest przez gminną drogę gruntową.

Lokalizacja nieruchomości zapewnia spokój oraz bliski kontakt z naturą. Otoczenie lasów oraz pobliskich sadów owocowych tworzy świetne miejsce do zamieszkania i spędzania wolnego czasu. We wsi znajduje się sklep spożywczy, plac zabaw dla dzieci oraz liczne ścieżki i drogi leśne, idealne na rodzinne długie spacery. Jednocześnie położenie miejscowości Tąpadła pozwala na szybkie skomunikowanie się z większym miastem jakim jest Świdnica lub Wrocław.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Sprawdź, bo to miejsce może okazać się się twoim ulubionym.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności.

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.