+48 577 883 880
ul. A. Mickiewicza 11, 55-050 Sobótka, Poland
poczta@slezanskienieruchomosci.pl

Umeblowana Kawalerka W Centrum!

Sobótka al. Świętej Anny 9
279 000 zł
  • ID: 5327
  • Published: 10 kwietnia, 2024
  • Last Update: 16 kwietnia, 2024
  • Views: 272

Szczegóły oferty

Lokalne Biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży umeblowanej kawalerki, położonej w centrum Sobótki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dogodnej lokalizacji, gotowego do natychmiastowego zamieszkania.

Mieszkanie o powierzchni 33 mkw znajduje się na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Usytuowanie w centrum umożliwia łatwy dostęp do sklepów, restauracji, kawiarni oraz instytucji publicznych tj. szkoła podstawowa, ponadpodstawowa, przedszkole, urząd miasta.

W skład nieruchomości wchodzi:

Przedpokój

Przestronny Pokój

Oddzielna Kuchnia

Łazienka

Mimo skromnej wielkości, mieszkanie zostało inteligentnie urządzone i w pełni umeblowane, co gwarantuje nowemu właścicielowi natychmiastową gotowość do zamieszkania. Jest to doskonała oferta dla osób, które preferują gotowe i funkcjonalne rozwiązania.

Czynsz: ok. 380 zł

W budynku Światłowód

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, które zapewni Ci komfortowe warunki w dogodnej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezetację i poznać więcej szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Agata Stępniowska tel. 577 883 880

Hubert Dydyna tel. 531 528 456

 

Przy zakupie nieruchomości nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego kredytu na rynku.

OFERTA BEZPOŚREDNIA z klauzulą wyłączności 

Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.